Apie historica

Minecraft’ui eina antra dešimtis ir nors ne visi su šiuo žaidimu susiję nuo pat pradžių, daugeliui pirmosios šio žaidimo versijos sukelią malonų nostalgijos jausmą. KOMMETA komanda, siekdama sukurti šį tą unikalaus, nusprendė atsigręžti atgal į praeitį ir vieniems suteikti galimybę patirti pirmą kartą, o kitiems dar kartą prisiminti tai, nuo ko viskas ir prasidėjo…

Trumpai apie tai kas Jūsų laukia...

Unikali progreso sistema

 

Žaidimo serverio pagrindinis išskirtinumas, jog viskas prasideda nuo pirmųjų Minecraft’o versijų, kuomet egzistavo vos keli blokai. Panašiai yra ir šiame serveryje. Norint naudotis naujausių versijų blokais iš pradžių turėsite įvykdyti keletą užduočių nuo pirmų žaidimo versijų, kurios apims toje versijoje atsiradusius blokus, bei funkcijas iki reikiamos, taip progresuodami per žaidimo versijas ir istoriją.

PRADŽIA - HISTORICA 1.0

Unikalus pradžios žemėlapis

PRADŽIA - HISTORICA 1.0

Pradžios žemėlapis sukurtas iš skirtingų laikmečių, siekiant, bent šiek tiek priartinti žaidėją prie pirmųjų ir taip pat skirtingų, pasaulio generavimo versijų. Taip pat, pačiame žemėlapyje bus galima atrasti unikalių statinių, kuriuose, Jūsų lauks lobiai ir iššūkiai.

besikeičiantis pasaulis


Žemėlapyje galima atrasti tiek unikalių, tiek koreguotų, kartu su žemėlapiu susigeneravusių statinių, kuriuose laukia ne tik pamiršti ir prarasti resursai ar blokai, bet ir užrašai, istorija ar net spąstai.


Project

Priešistorė ir pasakojimai

Project

Ieškantiems didesnio įsitraukimo į žaidimą,  siūlome galimybę susipažinti su nuolat pildoma tiek pačio žaidimo tiek būtent šiam pasauliui kuriama istorija. Kelionėse sutikti pastatai ar palikti buvusių keliautojų daiktai leis susipažinti su jų potyriais, išgyvenimais, bei to laikmečio ypatumais. 

Didesni iššūkiai ir įspūdžiai

Project

Ne retai pasitaikanti problema pradedant žaisti naujame Minecraft pasaulyje yra ta, jog nuo žaidimo pradžios iki tol kol žaisti tampa nebeįdomu, praeina labai nedaug laiko. Čia mūsų siekis yra pristabdyti visus patiriamus įspūdžius ir leisti mėgautis žaidimu ilgiau, tuo pačiu, patirti išskirtinių įspūdžiu ir iššūkių. Serveryje galėsite išgriauti, bei naudotis tik tos versijos blokais, kurią būsite pasiekę įvykdydami praeitų versijų užduotis. O mes rekomenduojame, išbandyti visas žaidžiamos versijos naujoves prieš žengiant tolyn.

Jokio P2W

Project
Tam, kad serveris veiktų, būtų nuolatos tobulinamas ir prižiūrimas, reikalingos „lėšos”. Įprasta praktika yra įvarių privilegijų ar daiktų pardavimas, kuris suteikią ne kompetetyvų pranašumą prieš kitus žaidėjus, tačiau mūsų siekis, suteikti visiems vienodas galimybęs veikti.

Žaidėjų kuriama istorija

Galiausiai, žaidėjas yra tikrasis istorijos kūrėjas. Kiekvienas pastatytas pastatas, kiekvienas įamžintas vaizdas, kiekviena diskusija, bei visa kita kas vyksta pačiam ar aplink serverį, prisideda prie šios bendrai kuriamos istorijos, kuri tikimasi tęsis ir išliks labai ilgai. 

PRADŽIA - HISTORICA 1.0

Na, o dabar laikas prisijungti prie istorijos